top

KLASA A (int.?) - 20 / M. BRZESKA

l.p.

nazwisko imię

miejsce zamieszkania

1.

Abrewczyńska - Arabasz Adriana

Dzierzgoń

2.

Amling Mikołaj

Dzierzgoń

3.

Boguszewski Szymon

Dzierzgoń

4.

Giermak Maja

Dzierzgoń

5.

Giermak Mateusz

Dzierzgoń

6.

Grzebyk Bartosz

Dzierzgoń

7.

Grzybowski Wojciech

Stanowo

8.

Hrynkiewicz Kornelia

Judyty

9.

Jakubowska Małgorzata

Stanowo

10.

Jankowski Dariusz

Blunaki

11.

Karnas Paweł

Dzierzgoń

12.

Leszczyńska Otylia

Dzierzgoń

13.

Możdżeń Dorota

Dzierzgoń

14.

Opałka Wiktoria

Tywęzy

15.

Pskiet Zuzanna

Dzierzgoń

16.

Sawicki Cezary

Dzierzgoń

17.

Szwamber Oskar

Słoneczna

18.

Więcek Nikola

Dzierzgoń

19.

Wojciuszkiewicz Lena

Stanowo

20.

Żelesławska Michalina

Poliksy

chł. 9

dz. 11

KLASA B - 24  M. LEWANDOWSKA

l.p.

nazwisko imię

miejsce zamieszkania

1.

Bara Daniel

Stare Miasto

2.

Bączek - Piskosz Amelia

Stare Miasto

3.

Czubaj Mikołaj

Dzierzgoń

4.

Grzebyk Bartłomiej

Dzierzgoń

5.

Grzmil Agata

Kuksy

6.

Jaworski Damian

Dzierzgoń

7.

Kaliszewska Emilia

Dzierzgoń

8.

Kiliszewski Kamil

Dzierzgoń

9.

Klimek Łukasz

Dzierzgoń

10.

Kuciński Piotr

Dzierzgoń

11.

Krzyżyńska Wiktoria

Poliksy

12.

Luckner Konrad

Dzierzgoń

13.

Mateńka Jakub

Dzierzgoń

14.

Michałek Abigail

Nowiny

15.

Michałowski Mateusz

Stanówko

16.

Musiałowski Piotr

Stare Miasto

17.

Pałka Karolina

Prakwice

18.

Parafjanowicz Marta

Dzierzgoń

19.

Piórkowski Sebastian

Stare Miasto

20.

Płączyńska Zofia

Dzierzgoń

21.

Potomska Maria

Bruk

22.

Sokalski Gabriel

Dzierzgoń

23.

Wojciechowski - Pomerański Kacper

Stare Miasto

24.

Wojnarowska Antonina

Dzierzgoń

chł. 13

dz. 11

KLASA C - 22  B. KĘDZIERSKA

l.p.

nazwisko imię

miejsce zamieszkania

1.

Chmielewski Adam

Dzierzgoń

2.

Cyrankowski Michał

Dzierzgoń

3.

Dziwik Szymon

Dzierzgoń

4.

Fedyrko Wiktoria

Dzierzgoń

5.

Gajos Emil

Dzierzgoń

6.

Głowala Ilona

Dzierzgoń

7.

Jankowiak Julia

Dzierzgoń

8.

Jankowska Paulina

Dzierzgoń

9.

Kakowski Kacper

Dzierzgoń

10.

Kawecki Filip

Dzierzgoń

11.

Katulski Paweł

Dzierzgoń

12.

Keński Nikodem

Dzierzgoń

13.

Kowal Błażej

Dzierzgoń

14.

Liszewski Jakub

Dzierzgoń

15.

Malinowski Jonasz

Dzierzgoń

16.

Nosal Oliwia

Dzierzgoń

17.

Rucińska Natalia

Dzierzgoń

18.

Snarski Wiktor

Ankamaty

19.

Tietz  Paweł

Dzierzgoń

20.

Wangin Klaudia

Dzierzgoń

21.

Warianka  Anastazja

Dzierzgoń

22.

Wyciślik  Fabian

Dzierzgoń

chł. 14

dz. 8

Centrum sportowe

Lepsza Szkoła

Podręczniki

PUBLIKACJE


bottom

Administrowana przez ZYGTON. Strona funkcjonuje od 2006r. Kontakt z administratorem - zygton@wp.pl