top

Dzień Dziecka

            Z okazji święta „Naszych Milusińskich” w Szkole Podstawowej w Dzierzgoniu odbyły się zabawy sportowe, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-III. Impreza została zorganizowana przez Mariolę Hrynkiewicz, Ewę Naporę, Danutę Bartoszewicz i Annę Kacprzak. Uczniowie brali udział w ciekawych konkurencjach wymagających sprawności fizycznej i refleksu, m. in. wieszaniu prania, nawlekaniu koralików, biegu w popsutym kaloszu. W przerwach między emocjonującymi zadaniami dzieci mogły rozkoszować się słodyczami i lodami zakupionymi przez Radę Rodziców. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych było malowanie twarzy przez wolontariuszy z Gimnazjum w Dzierzgoniu. Na zakończenie tego miłego dnia najmłodsi uczniowie wzięli udział w koncercie muzycznym.

            W tym samym czasie uczniowie klas IV - VI mogli  spędzić czas ze swoimi wychowawcami. Większość z nich przebywała na świeżym powietrzu, a dobrej zabawie nie przeszkadzała nawet kapryśna pogoda. Młodzież chętnie odwiedzała nowy plac zabaw, posilała się pieczonymi kiełbaskami i grała w piłkę. Starsi uczniowie również otrzymali lody i inne przekąski ufundowane przez Radę Rodziców.

            Dzień ten sprawił wszystkim dzieciom dużo radości. Takie imprezy to dobry sposób na spędzenie dnia bez podręczników, zgodnie z powszechnie znaną zasadą  „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Jedzenie lodow  Klasa 4c na placu zabaw  Koncert muzyczny

Centrum sportowe

Lepsza Szkoła

Podręczniki

PUBLIKACJE


bottom

Administrowana przez ZYGTON. Strona funkcjonuje od 2006r. Kontakt z administratorem - zygton@wp.pl