top

 

 

 

LISTA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W DZIERZGONIU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Miejsce zamieszkania

1.

Abrewczyńska- Arabasz Adriana

Dzierzgoń

2.

Amling Mikołaj

Dzierzgoń

3.

Bara Daniel

Stare Miasto

4.

Bączek –Piskosz Amelia

Stare Miasto

5.

Boguszewski Szymon

Dzierzgoń

6.

Chmielewski Adam

Dzierzgoń

7.

Cyrankowski Michał

Dzierzgoń

8.

Czubaj Mikołaj

Dzierzgoń

9.

Dziwik Szymon

Dzierzgoń

10.

Gajos Emil

Dzierzgoń

11.

Giermak Maja

Dzierzgoń

12.

Giermak Mateusz

Dzierzgoń

13.

Głowala Ilona

Dzierzgoń

14.

Grzebyk Bartłomiej

Dzierzgoń

15.

Grzebyk Bartosz

Dzierzgoń

16.

Grzmil Agata

Kuksy

17.

Grzybowski Wojciech

Stanowo

18.

Hrynkiewicz Kornelia

Judyty

19.

Jakubowska Małgorzata

Stanowo

20.

Jankowiak Julia

Dzierzgoń

21.

Jankowska Paulina

Dzierzgoń

22.

Jankowski Dariusz

Blunaki

23.

Jaworski Damian

Dzierzgoń

24.

Kakowski Kacper

Dzierzgoń

25.

Kaliszewska Emilia

Dzierzgoń

26.

Karnas Paweł

Dzierzgoń

27.

Katulski Paweł

Dzierzgoń

28.

Kawecki Filip

Dzierzgoń

29.

Keński Nikodem

Dzierzgoń

30.

Kiliszewski Kamil

Dzierzgoń

31.

Klimek Łukasz

Dzierzgoń

32.

Kowal Błażej

Dzierzgoń

33.

Krzyżyńska Wiktoria

Poliksy

34.

Kuciński Piotr

Dzierzgoń

35.

Leszczyńska Otylia

Dzierzgoń

36.

Liszewski Jakub

Dzierzgoń

37.

Lukner Konrad

Dzierzgoń

38.

Malinowski Jonasz

Dzierzgoń

39.

Mateńka Jakub

Dzierzgoń

40.

Michałek Abigail

Nowiny

41.

Michałowski Mateusz

Stanówko

42.

Możdżeń Dorota

Dzierzgoń

43.

Musiałowski Piotr

Stare Miasto

44.

Nosal Oliwia

Ankamaty

45.

Opałka Wiktoria

Tywęzy

46.

Pałka Karolina

Prakwice

47.

Parafjanowicz Marta

Dzierzgoń

48.

Piórkowski Sebastian

Stare Miasto

49.

Płączyńska Zofia

Dzierzgoń

50.

Potomska Maria

Bruk

51.

Pskiet Zuzanna

Dzierzgoń

52.

Rucińska Natalia

Dzierzgoń

53.

Sawicki Cezary

Dzierzgoń

54.

Snarski Wiktor

Dzierzgoń

55.

Sokalski Gabriel

Dzierzgoń

56.

Szwamber Oskar

Dzierzgoń

57.

Tietz Paweł

Dzierzgoń

58.

Wangin Klaudia

Dzierzgoń

59.

Warianka Anastazja

Dzierzgoń

60.

Więcek Nikola

Dzierzgoń

61.

Wojciechowski- Pomarański Kacper

Stare Miasto

62.

Wojciuszkiewicz Lena

Stanowo

63.

Wojnarowska Antonina

Dzierzgoń

64.

Wyciślik Fabian

Dzierzgoń

65.

Żelesławska Michalina

Poliksy

 

Centrum sportowe

Lepsza Szkoła

Podręczniki

PUBLIKACJE


bottom

Administrowana przez ZYGTON. Strona funkcjonuje od 2006r. Kontakt z administratorem - zygton@wp.pl